Захоплююча зустріч з українською поетесою , письменницею, художницею, науковицею, педагогинею Мариною Павленко

Поки вся Вінниця в очікуванні #VINBOOKFEST учні нашого ліцею спілкуються з однією з учасниць, а саме з українською поетесою , письменницею, художницею, науковицею, педагогинею Мариною Павленко.. Найвідоміші твори: «Як дожити до ста», «Півтора бажання», «Домовичок із палітрою», «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських». Твори Марини включені до шкільної програми з української літератури. На зустрічі були присутні учні, що вже знайомі з творами авторки , і ті які тільки будуть опрацьовувати твори пані Марини. Безліч емоцій, відверте спілкування, радість від знайомства, мотивація до читання основний підсумок зустрічі….