Вінницький ліцей №18

Вінницький ліцей №18

Комунальний заклад “Вінницький ліцей №18” Вінницької міської ради

Відкриття світу безпеки та гідності: майстер-клас для вчителів початкових класів

Цікаво та креативно попрацювали й дізнались багато нового вчителі початкових класів комунального закладу «Вінницький ліцей № 18» під час методичного майстер-класу щодо участі в проєкті по впровадженню програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»!
За сприяння Міністерства освіти і науки України український фонд «Благополуччя дітей» реалізує проєкт «Рання профілактика торгівлі людьми та експлуатації серед дітей віком 6–13 років» у співпраці з Програмою з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і надав посібники для роботи з учнями 1-4 класів та їх батьками, з метою попередження торгівлі людьми шляхом формування життєвих навичок у дітей, батьків і ознайомлення вчителів початкових класів закладу з програмою виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
З дітьми можна і варто говорити про все, що підготує їх до безпечного дорослого життя. Але робити це треба обережно, виважено, психологічно грамотно та послідовно