Апробація програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

Завершено апробацію програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 5-6 класів.
Ця програма розроблена фахівцями Українського фонду «Благополуччя дітей» (УФБД) на запит Міністерства освіти і науки України з метою попередження торгівлі людьми шляхом формування життєвих навичок. Її стрижнева ідея втілена в інтерактивних сценаріях занять, які базуються на концептуальній ідеї Нової Української Школи.
У процесі розробки інтерактивних сценаріїв враховано, що найбільший ефект у просвітницько-профілактичній роботі з дітьми досягається завдяки використанню активних форм і методів роботи.
Хочемо висловити слова подяки авторам які створили посібник Наталія БОЙЧУК,Олена РЕВА,Діана ГАШИМОВА, Тетяна ЦЮМАН, Соломія ЧОПИК.
З нетерпінням чекаємо продовження…