Новини
Прощання з початковою школою
Радо вітали наших випускників початкової школи на святі "Крокують зірочки!" Хай вам щастить!
175 днів позитиву третьокласників
175 днів позитиву третьокласників у комунальному закладі "Вінницький ліцей № 18"
Вітаємо наших любих другокласників із закінченням навчального року
Вітаємо наших любих другокласників із закінченням навчального року!
Вітаємо першокласників і висловлюємо вдячність ЗСУ
Як швидко промайнув рік! Вітаємо наших любих першокласників! Дякуємо ЗСУ за те, що маємо змогу навчати та навчатись!!!
Український досвід війни дронів
Сьогодні говорили і слухали про дрони. Війну, яку росія розв’язала в Україні, давно вже, без перебільшення, називають війною дронів. Такої кількості різних безпілотних комплексів не використовували ще в жодній війні. Цілодобово оператори безпілотників виконують...
Міське свято «Талант року – 2024»
22 травня у Вінниці відбулось міське свято «Талант року – 2024» за участі Вінницького міського голови Сергія МОРГУНОВА, заступника міського голови Галини ЯКУБОВИЧ, директора Департаменту освіти ВМР Оксани ЯЦЕНКО, голови ПК освітян міста Петра СОЛОВ'Я. Ми вітаємо наших...
Зустріч з дітьми та родинами ВПО
У 18-й школі зустрілась з дітками, які приїхали на Вінниччину з Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської, Миколаївської областей. Дякую директору школи Катерині Поджаренко та педагогічному колективу за атмосферу турботи й підтримки учнів. У школі, як і в...
До Міжнародного Дня сім’ї!
15 травня - Міжнародний День сім'ї! Здавна відомо, що родина – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, успіху, добра та злагоди. Вона є берегинею традицій наших пращурів та всього розумного, світлого, вічного, що наповнює життя яскравими фарбами та позитивними...
Бережи українське – носи вишиванку
До Всесвітнього дня вишиванки 2024
А у вас є вишиванка? Не ховайте її у шафах та на антресолях! Діставайте, одягайте та фотографуйтеся та відправляйте нам! Покажіть своє національне вбрання ВСІМ! Вишиванка підкорює світ! Будьмо в тренді![gallery columns="2" size="medium"...
Команда лідерів нашого ліцею
Символ весни – традиційне великоднє дерево в нашому ліцеї
Щороку перед Великоднем у маленькому німецькому містечку Заальфельд «розцвітає» незвичайне дерево. Прикрашене тисячами барвистих писанок, горить воно яскравим вогником. Сьогодні і ми прикрашали наше дерево у Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 18" разом з...
Вінницький ліцей №18 став золотим лауреатом виставки «Сучасні заклади освіти – 2024»
17 квітня 2024 року, в актовій залі КУ "ЦПРПП ВМР", відбулось вручення нагород (дипломів, медалей та сертифікатів) переможцям XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2024» ЗЗСО. Переможці у конкурсі з тематичних номінацій у межах XV Міжнародної виставки...
Історія митця Олександра Гордієвича через об’єктив фотоапарата
15 квітня у приміщенні бібліотеки КЗ Ліцей 18 в рамках проєкту «Жива бібліотека» відбулась зустріч з видатним вінницьким фотохудожником, членом Національних спілок фотохудожників і журналістів України Олександром Сергійовичем Гордієвичем. Його роботи були в Свій час...
Душа українського народу в писанкових мотивах
Писанкарство - це унікальне мистецтво ручної роботи, яке має глибокі історичні коріння в Україні. Це мистецтво виготовлення писанок, тобто яєць, на яких наноситься орнамент та символіка за допомогою різноманітних кольорів та технік. Сьогодні учні ліцею вчилися...
Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки
Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності щодо розміновування відзначається щорічно 4 квітня відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/60/97. 4 квітня у Вінницькому ліцеї №18 було проведено зустріч за участі громадської...
Презентація серії книг «Твої люди, Вінниччино. Герої України» для учнів 11-х класів
Сьогодні 02.04.2024 в закладі відбулась дуже цікава подія, чергова зустріч з талановитими людьми нашого міста! Учні 11-х класів долучились до презентації проєкту "Слухаємо і читаємо про Героїв України. Презентація серії книг «Твої люди, Вінниччино. Герої України». Ці...
Жива книга з поетесою Іриною Малярською
В бібліотечному просторі продовжуємо заходи проекту "Жива книга". Цього разу до ліцею завітала поетеса Ірина Малярська з презентацією власної збірки віршів. «Кожен вірш у ній, то як маленька історія, яку пропустила через себе. Вони написані під враженням від мужності...
Відкриття світу лялькового театру з “Котами-біженцями”
Ляльковий театр - одне з найулюбленіших видовищ дітей! Перед весняними канікулами учням 1-4 класів комунального закладу «Вінницький ліцей № 18» випала чудова нагода відвідати Вінницький академічний обласний театр ляльок та переглянути виставу «Коти-біженці». Діти мали...
Казкові пригоди в реальному житті: зустріч у “Живій бібліотеці” з Ташею Торбою
В нашому закладі активно реалізовується проєкт "Жива бібліотека". Гостем шкільної бібліотеки стала дитяча письменниця Таша Торба. Уже понад 20 років живе в місті Ірпіні і виховує двох синочків. Створила у місті етносадок і і школу "Котигорошко", де діти зростають в...
Вшанування Національної гвардії України на честь десятиріччя створення
15 березня 2024 року в комунальному закладі «Вінницький ліцей № 18» представником військової частини 3008 НГУ проведено інформаційно-роз’яснювальний захід з нагоди 10 річниці Національної гвардії України. Здобувачам освіти 10-11 класів поінформовано історію створення...
100 років мужності – Ольга Іванівна Твердохлєбова , зустріч з живою легендою
10 грудня 2023 року вітали Ольгу Іванівну Твердохлєбову із 100-річчям. Полковник у відставці та почесний ветеран України, вона у перші дні повномасштабного вторгнення росії звернулася до військкомату і попросилася у снайпери. Ця незламна жінка, легендарна розвідниця,...
Апробація програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»
Завершено апробацію програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 5-6 класів. Ця програма розроблена фахівцями Українського фонду «Благополуччя дітей» (УФБД) на запит Міністерства освіти і науки України з метою попередження торгівлі...