Презентація серії книг «Твої люди, Вінниччино. Герої України» для учнів 11-х класів

Сьогодні 02.04.2024 в закладі відбулась дуже цікава подія, чергова зустріч з талановитими людьми нашого міста! Учні 11-х класів долучились до презентації проєкту “Слухаємо і читаємо про Героїв України. Презентація серії книг «Твої люди, Вінниччино. Герої України». Ці видання розповідають про героїв Вінниччини, 20 живих і полеглих. Наразі готуються три томи нової серії. Герой України (Козятин) Дмитро Фінашин. Герой України (Літин) – Дмитро Дозірчий, наймолодший герой України, отримав звання у 24 роки. Бригадний генерал Сергій Собко (2015) Учасниками зустрічі були Вадим Миколайович Вітковський, директор КЗ «Видавничій дім «Моя Вінниччина», голова Вінницької обласної організації письменників та Михайло Феодосійович Каменюк – український поет, публіцист, драматург, перекладач, громадський діяч.