Зустріч з дітьми та родинами ВПО

У 18-й школі зустрілась з дітками, які приїхали на Вінниччину з Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської, Миколаївської областей.
Дякую директору школи Катерині Поджаренко та педагогічному колективу за атмосферу турботи й підтримки учнів. У школі, як і в людини, є своя доля, призначення в житті. Дякую Вам 🤝👍🫶
Дітям передали ортопедичні рюкзаки з навчальним приладдям від американських партнерів.
У рюкзаках є все необхідне для учнів: кольорові олівці, альбом для малювання, пенал, пляшка для води, ланч-бокс та інші речі, підібрані з любов’ю до українських дітей.
Щиро дякую за допомогу особисто пану Дугласу Бейкеру та Фонду Братів Каричів. Це прояв справжньої дружби, яка не має кордонів. Дякую за підтримку та співпрацю у непрості часи для України.
Дякую за співпрацю та спільну підтримку💙💛
Зустріч з дітьми та родинами ВПО

Ірина Борзова