Безпечна дорога до знань учнів перших класів

Життя – це цінний скарб, який треба берегти. Щоб не сталося неприємних ситуацій і ми зберегли цей скарб надовго, потрібні знання та вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
В рамках Тижневика безпеки дорожнього руху, з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, усвідомлення необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі для учнів 1-их класів комунального закладу «Вінницький ліцей № 18» шкільним офіцером поліції, капітаном поліції Проценко Іриною Олександрівною було проведено заняття на тему: «Безпечна дорога до школи». Діти в цікавій ігровій формі дізналися про правила переходу вулиці по пішохідному переходу, познайомилися зі знаками дорожнього руху, пограли в дидактичну гру «Склади знак». Учні разом з поліцейськими обговорили ситуацію «Дорожні знаки – азбука для водіїв і пішоходів», а родзинкою зустрічі стала патрульна машина, у якій діти змогли сфотографуватися, побувати в ролі патрульного.

Під час бесіди панувала дружня атмосфера і ми впевнені, що діти усвідомили, що потрібно на вулиці бути уважними та дотримуватись правил дорожнього руху.