До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників! Продовжується набір до груп раннього розвитку дитини «Пізнайко».
З майбутніми першокласниками будуть працювати професійні, сертифіковані, кваліфіковані вчителі за такими напрямами:
✅ Типова освітня програма Нової української школи(НУШ) – вчителіМиць А.В., Єфремова І.А.,
✅ Освітня програма”Світ чекає крилатих ” – вчителі Антонюк А.І., Тартасюк Г.Б.,
✅ Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» – вчитель Козак Т.М.
☝️В нашому ліцеї створено всі умови для кожного учня, ми навчаємо прозоро, у позитивній атмосфері та завжди готові до діалогу і різноманітних запитань.
💙💛Завдяки висококваліфікованим учителям у дітей розвивається критичне мислення, аналітичні здібності та командні навички. А найголовніше, вони вчаться приймати рішення та нести за них відповідальність. Що є основою для успішного майбутнього