Екскурсія Вінницею учнів 3-Г класу

Чи любите Ви екскурсії та подорожі так, як любимо їх ми? Здавалося б, в епоху інформаційних технологій можна навіть з дому не виходити, щоб подивитися різноманітні пам’ятки, а за допомогою сучасних технологій навіть відчути ефект присутності в будь-якій країні.
Та це не про нас! Адже, тільки про ту людину, яка подорожує, можна сказати, що вона по-справжньому багата. Вона не просто відвідує різні країни і культури, а й змінює себе, трансформується, відкривається новому і пізнає світ.
Саме тому, прекрасного осіннього дня, під час оглядової екскурсії Вінницею на двоповерховому автобусі-кабріолеті з професійним гідом, учні 3-Г класу, насолоджувались всім найкращим, що є у місті: неповторними пам’ятками архітектури та важливими визначними місцями, дізналися про нові факти з історії нашого міста від заснування до наших днів.
На Поділлі є перлина,
Тут живе моя сім’я