Формування основ етикету в школі

Школа – місце, відвідування якого закладає основи знань про все навколо і правил етикету в суспільстві також.
Адже людину зустрічають по одягу та по поведінці. Вміння поводитись в різних життєвих ситуаціях запорука успіху. Тому важливо формувати в учнів ази етикету.
Здобувачі освіти паралелі четвертих класів комунального закладу «Вінницький ліцей №18» розпочали цікаву роботу над довготривалим проєктом «Наука і мистецтво в нашому житті». На першому етапі даного проєкту була проведена гра-подорож «Основи етикету в повсякденному житті».
Під час гри школярі театралізували сценки етикету під час уроку, в музеї, у бібліотеці, в громадському транспорті. Вивчали правила етикету за столом. Вчилися серверувати стіл і користуватися столовими приборами. Вивчали правила поведінки, спілкування з однолітками та дорослими,
Учні 4-Б класу відвідали старовинний музей Гластонбері, який створений під відкритим небом, у селі Стадниця. Завдяки захоплюючим атракціонам, боях мішками на колоді, середньовічному гольфі, змаганню «Лицарський приціл», стрільбі з лука, колективному випіканню піци діти познайомилися та перейняли принципові цінності лицарства: честь, доблесть, шляхетність, вірність, повагу, взаєморозуміння.