Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки

Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку – свою та наших дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки. Діти є особливою групою ризику, адже їхня цікавість чи неуважність можуть коштувати їм життя. Тому зараз надзвичайно важливо навчати дітей та їхніх батьків правил мінної безпеки.

4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки. Здобувачі освіти 4-их класів комунального закладу «Вінницький ліцей № 18» о 15:00 доєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту для учнів молодшої та середньої школи на тему мінної безпеки «Спільно до безпеки». Диктант звучав голосом Пса Патрона – експерта-сапера й улюбленця дітей та дорослих.