Реформа шкільного харчування

Три школи Вінниччини отримають більше 28 млн грн субвенції на модернізацію харчоблоків
Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти у 2024 році.

Відтак 3 заклади загальної середньої освіти, які завчасно підготували, подали проєкт та пройшли конкурсний відбір з-поміж усіх проєктів по країні, отримають:

🔸 Комунальний заклад
«Вінницький ліцей № 18» – 13,4 млн грн;
🔸 Іллінецький ліцей № 2
Іллінецької міської ради
Вінницької області – 6,8 млн грн;
🔸 Опорний заклад освіти
«Борівський ліцей Чернівецької
селищної ради» – 7,7 млн грн.
Ці кошти є вагомою підтримкою громад на шляху реалізації реформи шкільного харчування, яка була ініційована першою леді України Оленою Зеленською в 2020 році.
Заклади тепер матимуть можливість придбати нове обладнання та провести капітальний ремонт харчоблоків та їдалень. Це дасть змогу забезпечити якісне харчування, як для учнів, так і педагогіа