Школа – це своєрідний корабель Знань

Школа – це своєрідний корабель Знань, на якому учень пливе по океану Знань 9 чи 11 років. Потім молода людина вирушає у вільне плавання, у доросле життя. ШКОЛА пам’ятатиме кроки всіх, хто ходив її коридорами і аудиторіями. А ВЧИТЕЛЬ залишить кожного в своєму СЕРЦІ. І буде просити у Бога доброї долі своїм вихованцям.

Знайомтесь – наші випускники, курсанти п’ятого курсу Харківського Національного університету Повітряних Сил Аліна Сійчук та Євген Розгон. У складний для країни час, коли небезпека для військових зростає, вони обрали військовий ВУЗ і пов’язали своє життя з армією. Бо в школі їм в душу запали слова: Україна У НАС ОДНА. Аліна і Євген – діти військовослужбовців. То ж вибір був виваженим. Скиба Л.М., класний керівник Розгона згадує, що Женя вмів долати перешкоди, багато працював над собою. Новицька Л.В., класний керівник Сійчук каже: «Аліна не просто мріяла, вона мрію зробила метою. Дуже цілеспрямована дівчина». Сама ж Аліна зауважує: «Завжди потрібно бачити позитив в ситуаціях, людях. Навіть якщо його одразу не бачиш – знаходити. Бо якщо відстежувати тільки негатив – не витримати морально, будь це навчання чи польовоий виїзд, наряд або ж екзамен. Якщо ти песиміст – в такому випадку тобі в арміїї робити нічого». Дуже приємно, що Євген та Аліна на всіх зимових канікулах знаходили можливість завітати у школу.

Міцного здоров’я вам і мирного неба, наші рідні! (Новицька Л.В.)