Стеценко Юрій – золотий медаліст, що мріє стати астрофізиком

Стеценко Юрій – учень 11-Б класу, за особливі успіхи в навчанні нагороджений золотою медаллю, який з успіхом  склав НМТ, отримавши двісті балів з двох предметів: математики та  української мови. У школі його викладачами цих предметів були Сташко Діана Миколаївна та Третьякова Людмила Іванівна відповідно. За словами Юрія, йому дуже пощастило зустріти таких працьовитих та креативних вчителів, яким він дякує не лише за міцні знання, а й за цікаві уроки, заходи, подорожі. З самого дитинства  юнак щиро захоплювався природою процесів, що лежать в основі різних природніх явищ. Першим, що підштовхнуло його до цього, було захоплення космосом. Багато дітей в дитинстві кажуть, що хочуть стати космонавтами, та цей хлопчина у відповідь на питання про те, ким він хоче працювати, коли виросте, казав, що хоче бути саме астрофізиком. Захоплення космосом спонукало Юрія досконало вивчати фізику на всіх рівнях, особливо фізику, пов’язану з макро та мікро явищами. Тому йому завжди подобались і хімія, і біологія, і математика. До старанного навчання юнака стимулювало бажання пізнати якнайфундаментальніші істини про природу, в якій з‘явились такі істоти, що вміють усвідомлювати, відчувати, думати і приймати рішення, — ми, люди. Саме потяг до дослідження, розуміння, створення саме дійсно кращого, на його думку, є тим, чим природа наділила людину, як вид. Юрій прагне  наблизитися до фундаментальних законів Всесвіту і ентузіазму хлопцю в цьому, ми впевнені, вистачить!