Ткачук Наталя – срібна медалістка, планує відкрити власну справу

Ткачук Наталя – учениця 11-Б класу, за успіхи в навчанні нагороджена срібною медаллю. Отримавши 200 балів з української мови, вона цілком впевнена, що це результат величезної постійної роботи над собою, щоденної кропіткої праці та наполегливості. За час навчання у школі у дівчини не було жодних репетиторів, а викладачем була  Третьякова Людмила Іванівна, вчителька української мови та літератури. Сподіваємося, що саме завдяки старанням та наполегливості, Наталя зможе досягти своєї цілі та вступить до омріяного вищого навчального закладу. З дитинства дівчина прагне відкрити власну справу, саме тому щиро прагне навчатися на спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса. Віримо у сили випускниці славного  Вінницького ліцею №18!