Тижневик англійської мови в закладі

У комунальному закладі “Вінницький ліцей №18”, в період з 15 по 19 січня 2024 року, проходив тижневик англійської мови. Заходи, заплановані та проведені учителями англійської мови, були спрямовані на поглиблення знань з предмету та розвиток ключових компетентностей. Учні були залучені до участі у квестах, челенджах, вікторинах та іграх на різну тематику. Вчителі з задоволенням презентували нетрадиційні форми уроків, учні активно відповідали на запитання, розгадували кросворди, ребуси, відгадували загадки та виконували інші цікаві завдання. Активно співпрацювали, допомагали один одному, демонстрували грунтовні знання, ділилися враженнями та отримували задоволення від занурення в англомовне середовище.