Вінничанка Анна Грисюк на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірки України» тріумфувала з піснею «Незламна»

Грисюк Анна, 8-Б клас. Незадовго до повномасштабного вторгнення Анна разом із родиною поїхала до Єгипту, де їх застала звістка про війну в Україні. Понад пів року сім’я прожила за кордоном, проте дівчинка не полишала заняття музикою. Лише влітку родина змогла повернулася до рідної Вінниці. Тож дівчинка із насолодою продовжила займатися у музичній школі. Учениця старанно готувалася до конкурсу. Відстань у понад 2000 км не стала перепоною на шляху до нових перемог Анни.

Вона із величезним завзяттям навчається, протягом року здобула не одну перемогу в конкурсах та фестивалях різних рівнів. Дівчинка, окрім занять вокалом, ще й опановує гру на фортепіано. Копітка праця Анни винагороджує її старання чудовими результатами. Композиції у її виконанні звучать віртуозно та професійно, вони легкі та вишукані. Пісню «Незламна» на конкурсі виконала бездоганно, слова про красу землі та силу роду наразі у всіх на вустах. А ще юна піаністка сама активно шукає в інтернет-мережі твори, вивчає їх та збагачує свій репертуар.