Лицарські пригоди учнів 3-Д та 4-Б класів

У селі Стадниця, неподалік Вінниці, ентузіасти оживили історію стародавнього британського міста Гластонбері. За легендою у десятому столітті там жив святий Дунстан – покровитель музикантів, ювелірів, зброярів і ковалів. Усе це відбувалось у старовинному музеї Гластонбері, який створений під відкритим небом.
Одного теплого осіннього дня учні 3-Д та 4-Б класу комунального закладу «Вінницький ліцей №18» на чолі з класними керівниками Лемішко А.П. та Миць А.В. познайомилися з його таємницями. Діти мали змогу побачити середньовічні інсталяції, такі як Ескалібур, закований у камінь меч короля Артура, стан лицарів круглого столу, човен святого Дунстана, гластонберійський терен, колодязь Чаші та середньовічну дров’яна піч. Усі охочі змогли спробувати свої сили у ряді захоплюючих атракціонів, таких як бій мішками на колоді, середньовічний гольф, змагання «Лицарський приціл», стрільбу з лука, випікання піци. Спільна творча діяльність, подолання перешкод, пізнання нового ще більше зміцнила дружбу та взаєморозуміння в колективах.

Найголовніше, що діти стали справжніми лицарями та леді-лицарками, що засвідчують грамоти, видані самим королем Артуром