Зустріч з батьками майбутніх першокласників

Листопад – місяць яскравих подій. 17 листопада відбулася ще одна чудова подія в стінах комунального закладу «Вінницький ліцей №18» – зустріч з батьками майбутніх першокласників. Батьки прийшли впевнитися, що віддають своїх дітей в надійні руки. Особливо переконливим був виступ директорки ліцею Поджаренко Катерини Євгенівни, яка ознайомила усіх присутніх з організацією освітнього процесу в закладі та повідомила, що у закладі облаштоване сучасне й комфортне укриття для усіх учасників освітнього процесу.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Мартинюк Світлана Миколаївна надала необхідну інформацію щодо подальшого навчання у групах раннього розвитку «Пізнайко» та рекомендації щодо підготовки дітей до навчання. Батьки познайомилися з вчителями та програмами майбутніх перших класів. Усі присутні мали нагоду вільно висловитись та отримати відповіді на питання, які так тривожать батьків.